• Home
  • Blog
  • John Lennon võttis elule suure pildi, pikaajalise ja positiivse vaate.

John Lennon võttis elule suure pildi, pikaajalise ja positiivse vaate.

John Lennon võttis elule suure pildi, pikaajalise ja positiivse vaate.

Enne selle kommenteerimist tahaksin ühemõtteliselt öelda, et toetan kõike, mis toob tulemusi – mis tähendab, et igal seadmel on vähemalt mingi väärtus. Ühtegi selleteemalist arutelu ei tohiks võtta kui koputust seadmetele endale.

Ma kaitsen teiesuguseid spordiprofessionaale väga. Ma olen sina. Oma fitness-karjääri alguses teadsin, et ainus viis paremaks saada on võtta endasse nii palju teavet kui võimalik. Maksin oma taskust reisimise eest, et osaleda kahel kuni kolmel spordikonverentsil aastas, ja osalesin igal aastal kahel kuni kolmel ühepäevasel seminaril. Märkimisväärse hariduse omandamiseks vajalik rahaline investeering on keskmise personaaltreeneri sissetulekuga võrreldes kõrge.

Palju aastaid hiljem on mul fitnessivaldkonna juhi ja esinejana kohustus kõigi spordiprofessionaalide ees teie nimel tegutseda. Sageli on „täiendusõppe” ja „tunnistuse” eristamist raske lahti mõtestada, kuid see on oluline.

Sertifikaat:

Nõuab läbivaatustHooldamiseks on vaja regulaarsete ajavahemike järel pidevat täiendõpetSee on kallim kui täiendõpe

See viimane omadus on väga oluline.

Kuna eeldatakse, et sertifikaadil on suurem intellektuaalne kaal, võimaldab „sertifikaadi” nimetuse panemine sellele, mis on tegelikult täiendõppekursus, teenusepakkujatel küsida täpselt sama teabe eest rohkem. Enamik “sertifikaate”, mis on seotud konkreetse seadmega, peaksid olema odavamad kui praegu ja neid tuleks pakkuda pigem täiendõppena kui sertifikaadina. Tegelikult kulutavad paljud neist kursustest suure osa päevast toote reklaamimisele, mis rangelt võttes ei ole tegelikult hariv. Ja pidage meeles, et kui sertifikaadi aktiivsena hoidmiseks ei nõuta eksamit või jätkuvat täiendõpet, pole see sertifikaat.

ACE töötoad ja ACE erialasertifikaadid on suurepärased näited kvaliteetsest täiendõppest, mille eesmärk on täiendada teie teadmisi sellistes valdkondades nagu fitness-toitumine ja kehaharjutused – mitte ainult üksikute seadmete kohta. Need pakkumised, mis erinevad ACE CORE sertifikaatidest (st personaaltreener, rühmatreeningu juhendaja, tervisetreener), võimaldavad teil laiendada oma oskusi ja teadmisi konkreetses valdkonnas ning on mõeldud täiendama haridust, mille olete juba omandanud oma esmasel NCCA akrediteeringul. sertifikaadid.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas õppida õigesti kasutama mõnda veidi tehnilisemat treeningvarustust, on haridusel väärtus. Siiski pidage meeles järgmist:

Te ei vaja kettlebelli sertifikaati, TRX sertifikaati ega raskete köite sertifikaati. Võite soovida või vajada selle seadmega seotud haridust, kuid te ei vaja sertifikaati. Üks sertifikaat on kõik, mida vajate fitnessitööstusesse sisenemiseks. Peale selle on täiendõppel tohutu väärtus. Ja täiendõppe tunnistusena müümine on ebaaus ja lisab kulusid ilma väärtust lisamata.

Palju tõhusam on kulutada harivaid dollareid reaalajas töötubadele, mis täidavad teie pea uute ideedega selle kohta, mis on fitnessis võimalik, ning need uued kontseptsioonid juurduvad ja kasvavad teie meeles järgmistel päevadel ja nädalatel. Need töötoad peaksid olema enamat kui lihtsalt treeningseadmete kasutusjuhendite reaalajas versioonid ja te peaksite päeva lõpetama parema treenimisprofessionaalina, kui olite hommikul saabudes.

Tehnilisemate seadmete puhul on haridusel väärtus, kuid hoiduge kõigist ettevõtetest, kes esitavad oma haridust sertifikaadina valesti. Esimene prioriteet on suunata oma raha haridusse, mis pakub ideid, mida saate rakendada mis tahes spordiseadme jaoks. Lisaks sellele, kui otsite reaalajas juhendamist rohkema tehnilise varustusega, investeerige täiendõppe töötoasse.

Seega ei, te ei vaja meditsiinipalli, jooksulinti ega hantli sertifikaati. Teil ei ole vaja ühegi treeningseadme sertifikaati. Olete sertifitseeritud fitnessi professionaal. Õppige õigesti kasutama tööriistu, mida vajate või soovite kasutada. Kuid hankige üks kord sertifikaat… siis minge välja ja treenige ja õpetage.

Kas teadsite, et raamatupoodides ja veebisaitidel on saadaval tuhandeid ja tuhandeid dieediraamatuid? Paljud pakuvad kiireid lahendusi, teistel pole muid tõendeid peale kuulsuse, kes väidab, et on vaid mõne tilga seda või teist võlujooki kasutades tõsiseid kilosid kaotanud, ja mõned on pälvinud terviseekspertidelt tõsist kriitikat, kuna need on lausa ohtlikud.

Isegi kui kogu see teave on kättesaadav, viitavad NPD grupi andmed sellele, et dieedipidajad loobuvad dieedist kiiremini kui varem ja nende jaoks, kes on kaalust alla võtnud, on selle kaalu hoidmise edu protsent kohutavalt väike. Ühes uuringus leiti, et vaid 4,4 protsenti neist, kes kaotasid 20 protsenti esialgsest kehakaalust, hoidsid seda aasta aega. American College of Spordimeditsiini kolledž soovitab, et pikaajalise tervisega seotud eeliste saavutamiseks on vaja säilitada 10-protsendiline kogu kehamassi vähenemine, kuid ainult 30 protsenti kaalulangetamisprogrammidest on edukad, et aidata dieedipidajatel seda eesmärki saavutada viie kuu jooksul. aasta periood.

Kaalukaotuse edu võti

Mis on selle salajane koostisosa, kus kõigis dieediraamatutes antakse soovitusi magada hästi, võtta taldrikutelt väikseid suupisteid, ümbritseda end tervislike sõnumitega, värbada toetajaid, jälgida, mida sööte, seada mõistlikud konkreetsed eesmärgid, oodata vahelejäämisi ja palju muud. dieedist kinni pidama?

Minu kogemus ütleb mulle: link on see, mida arvate.

see on kõik. Lihtne eks?

Teie uskumused iseendasse, oma tulevikku, tervist, seda, mida arvate, et väärite, mida peate õiglaseks, mida arvate nälga ja mis see tegelikult on… link on see, mida arvate. See pole kunagi midagi muud. Kunagi. See pole kunagi, mitte kunagi. Siin on minu diagramm asja illustreerimiseks:

See kast on minu kaalulangetamise õnne saladus, seega soovitan teil seda hoolikalt uurida. Kas näete numbreid? Nad tähendavad midagi.

Positsioon nr 1 on täidetud kõigi toiduga seotud olukordade, inimeste, kohtade ja sündmustega, mis teiega elus tegelikult juhtuvad.Positsioon nr 2 on täis teie mõtteid nende toiduga seotud sündmuste kohta. Need mõtted viivad otse järgmise positsioonini ja loovad selle täielikult.Positsioon nr 3 on teie tunded – viha, kurbuse ja mure mingi variant emotsionaalse spektri negatiivsel küljel.Positsioon nr 4 on täidetud sinu reaktsioonide ja käitumisega tunnetele, mille tekitasid endas see, mida mõtlesid asendis nr 2 – mitte sündmus ise, asendis nr 1. Me ei lähe kunagi sündmuselt (positsioon nr 1) emotsioonile (positsioon nr 3) ilma sündmusele esmalt mõtlemata (positsioon nr 2).

Segaduses? Siin on oluline meeles pidada – kuni te ei mõtle toiduga seotud sündmustele, ei teki teil toiduprobleemide osas mingeid tundeid ega emotsioone. 

Kas sa arvad, kui keegi hüüab: “Boo!” kas koomas olles tunneksite hirmu? Ei, te ei teeks, sest te ei mõtleks sellest sündmusest midagi. Nüüd paluge kellelgi hüüda “Boo!” kui olete üksi kodus, teile on öeldud, et naabruses on proua. Enam kui tõenäoline, et teie positsioon nr 2 on täidetud mõtetega, et teiega on juhtumas midagi kohutavat. Sealt täitub positsioon nr 3 hirmuga ja positsioonil nr 4 võtaksite kiiresti pesapallikurika ja helistaksite politseisse. 

Näete? Link on see, mida arvate – mitte tegelik sündmus. Ütle endale (positsioonil nr 2), et tead, et see on lihtsalt sinu toakaaslane, kes mängib sinuga mänge ja hirmu asemel võid sa lihtsalt naeratada ja tunda end õnnelikuna (positsioonil nr 3). Asendis nr 4 võite toolilt maha hüpata ja oma naljamehest toakaaslast soojalt tervitada.

Muutke oma mõtteviisi

Kasutage akronüümi MÕTLE, kui toiduga seotud mõtted pähe tulevad: kas see on tõsi? Abiks? inspireeriv? Vajalik? Lahke? Kui vastate kolmele või enamale küsimusele eitavalt, loobuge irratsionaalsest mõttest ja asendage see täpsema, loogilisema, mõistlikuma ja ratsionaalsema mõttega.

Ülekaalulised mõtlejad ajavad söögisoovi segamini näljaga. Nad lohutavad end sageli toiduga, tunnevad end abituna ja lootusetuna, kui nad kaalus juurde võtavad, neil on madal frustratsioonitaluvus nälja ja iha suhtes ning nad keskenduvad ebaõigluse probleemidele. Nad ei erista emotsionaalset nälga, mis on äkiline ja “üle kaela” (mida tavaliselt näitab tungiv iha teatud tüüpi toidu järele, mis on seotud negatiivse emotsiooniga ja ei ole rahul täiskõhutundega) füüsilisest näljast, mis tekib järk-järgult. , avatud erinevatele toitudele ja põhinevad maos.

Irratsionaalsed toidumõtlejad usuvad: “Jah, ma tean, et sõin veidi aega tagasi, aga ma olen nälginud!” Selle asemel proovige vastu seista mõne ratsionaalsema toidumõttega, näiteks: “Mul on isu, kuid see ei tähenda, et ma PEAN sööma.”

Pidage meeles, et link on see, mida arvate. Saboteerivad toidumõtted kõlavad järgmiselt: “Ma ei taha, et peaksin sööma teisiti kui teised”, selle asemel, et mõelda ratsionaalselt: “Mis on suur asi? Tervisemaks saamine on seda väärt.”

Soovitan teil seda harjutust sageli teha ja näha, kui kiiresti saate teada, et olete oma emotsioonide üle täielikult kontrolli all, te ei ole kunagi, mitte kunagi “pandud” midagi tundma ja te ei “saa kunagi vihaseks, ärritunuks ega muretsema” – te loote seda ise.

Kuidas?

Link on see, mida arvate.

https://tooteulevaade.top/

Kui näete terminit “5K”, mõtlete tõenäoliselt tõsisele jooksmisele. Ja kui te ei pea end ilmtingimata “jooksjaks”, on lihtne jalajooksul osalemise ideest kõrvale heita, öeldes: “See pole minu jaoks.” Raske treeningu korral kulutab umbes 1000 kalorit tunnis, jooksmine on üks tõhusamaid vahendeid kehakaalu langetamiseks ja vormi parandamiseks. Kuid on arusaadav, et täiskohaga jooksjaks hakkamine pole kõigi eesmärkide nimekirjas ja see on OK. Kui teil on raske oma treeningprogrammis motivatsiooni säilitada, olenemata sellest, millest see koosneb, on 5K jooksja, sörkija, kõndija või isegi ratastoolis sportlasena osalemine üks parimaid viise, mida ma tean, et teie inspiratsiooni taasavastada. aktiivse elustiili juhtimiseks. Siin on põhjus:

Muutke oma pühendumust

Kui märgite võistluse kalendrisse, pühendute tegutsemisele ja pühendumine on iga elukestva treeningharjumuse nurgakivi. Tehke kindlaks kuue kuni kaheksa nädala pärast toimuv sündmus ja seejärel registreeruge võistlusele. Kui olete oma pühendumust oma raskelt teenitud rahaga toetanud, astuge samm edasi, postitades oma kavatsuse oma lemmiksotsiaalmeedia saidile. Pärast nende kahe asja tegemist hakkate loomulikult mõtlema sellele, kuidas saavutate sellel üritusel oma isikliku rekordi – eriti nüüd, kui olete pannud oma raha sinna, kus su suu on ning teil on sõpru ja perekonda, kes küsib, kuidas sul võistlusel läks.

Olge eesmärkide seadmises hea

Tõenäoliselt on teil juba kõndija või jooksja sobivus algtasemel. Nüüd täpsustage, millal soovite võistluse lõpetada. Võib-olla olete valmis minema kõndijalt jooksjaks või soovite jooksmisega oma praegusest mugavustsoonist välja murda ja kiirust suurendada. Eeldusel, et teil on kuus kuni kaheksa nädalat aega, uurige 5K treeningkavasid ja seadke mõistlik eesmärk, mille nimel töötada. Struktureeritud kava järgimine muudab treenimise lihtsaks ja vähem emotsionaalseks, mis mõlemad toovad kaasa suurema järjepidevuse. Selle asemel, et küsida endalt, mida tunnete täna trenni tegemiseks, vaatate oma treeningplaani ja teete tööd vastavalt sellele. See on suurepärane võimalus iga treeningprogrammi jaoks – koostage plaan ja pidage sellest kinni.

Rahvahulk hangib teie energiat

Kui te pole kunagi 5K-l osalenud, valmistuge rahvahulga energiast meeldivalt rabatuks ja inspireerituks. Olenemata sellest, kas tegemist on kodulinna võidusõiduga, mille korraldab kohalik rahvamaja või rahvuslik üritus, mis hõlmab mitmeid teisi distantse, stardijoonel on kindlasti tootemüüjad, muusika ja vilgas tegevus – seda kõike juba enne võistluse algust! Kui relv käivitub, avastate end sõna otseses mõttes jooksjate ja kõndijate voost, kuna sammude heli loob hõimulaadse rütmi. Võistluse eesotsas on atmosfäär keskendunud ja pingeline, kuna konkurendid võistlevad positsiooni pärast, kuid paki keskel või isegi tagaosas on õhkkond jutukas, entusiastlik ja kindel adrenaliinilaks. Tõenäoliselt avastate end liikumas kiiremini kui kunagi varem soolotreeningul, kuid tunnete, et see on palju väiksem pingutus. Pange sõbralik nägu ja võidusõitjad julgustavad teid, kui nad mööduvad või jäävad teie kõrvale mõneks või isegi kogu rajaks.

Pank suure lõpu

Usun, et finišijoone kogemus on see, mis hoiab võidusõitjaid aasta-aastalt sündmustel osalema. Korraliku suurusega võistlusel on teadustaja, kes teid joone ületamisel mikrofoni kaudu nimeliselt õnnitleb. Suurematel võistlustel võite isegi oma nime ja otsepilti näha tohutul LCD-ekraanil, kui kaamerate vaatevälja satute. Siia koguneb ka suurem osa pealtvaatajaid ja teid hämmastab, kuidas nende plaksutamine ja juubeldamine teid lõpuni viivad, isegi kui arvate, et teie jalad ja kopsud hüüdsid “onu” mitu miili tagasi. Pärast finišijoone ületamist õnnitlevad võõrad sind ning vabatahtlikud annavad sulle vett, spordijooke ja suupisteid. Mõnele meist on see kõige lähedasem elukutselise sportlase tundmisele, kuid isegi selle väikese hetke põnevus võib muutuda suureks tulevikumotivatsiooniks.

Jäädvustage After Glow

Kui te ei viitsi pärast võistlust natukene aega veeta, saate oma tulemused teada üritusel. Või võite minna koos sõpradega (vanade või uute) hommikusöögile, et tähistada ja hiljem veebist tulemusi vaadata. Mõlemal juhul on teil kindlasti üks kahest kogemusest: kui ületate oma aja eesmärgi, tunnete uskumatut uhkust ja saavutustunnet, mis asendub väga kiiresti sooviga uuesti võistelda, et näha, kas saate veelgi paremini. . Võite isegi avastada, et olete oma vanuserühma esikolmikusse jõudnud – see on ülim kirss tordil. Kui jäite oma ajaeesmärgile alla, ei olnud see tõenäoliselt kuigi palju, kuid olge valmis esialgseteks pettumuste või frustratsiooni tunneteks. Hea uudis on see, et need tunded võivad kergesti muutuda võistlustungiks, kui avastate end mõtlemas kõikidele viisidele, kuidas saaksite rohkem treenida ja targemalt rassida, et saaksite oma järgmise 5K jooksul selle eesmärgi mitte ainult täita, vaid ka ületada.

John Lennon võttis elule suure pildi, pikaajalise ja positiivse vaate. Ta ütles kord: “Aega, mille raiskamist nautisite, ei raisatud.” See on 35 000 jala pikkune õhust perspektiiv kogu sündmusele – antud juhul aja raiskamisele. Siin pole negatiivsust. Lennon nägi suure pildi vaatenurgast, et aja raiskamisel on ka oma positiivsed küljed.

Kitsa fookusega binoklid ei näe objekte lainurga vaatepunktist. See ei puuduta intelligentsust. Isegi need, kellel on kõrge IQ, ei pruugi suurt pilti näha, kui nad satuvad “praegu” detailidesse. Nagu John Irving, raamatu „Trying to Save Piggy Sneed” autor, märkis: „Peame sageli oma prioriteedid silmist kaotama, et neid näha.”